Do dopravy zdarma Vám zbývá objednat za 2 000 Kč

Doprava a platby

PPL, Česká pošta

Objednaný výrobek je zabalen a poslán PPL nebo Českou poštou společně s příslušnými dokumenty (prodejním dokladem). Cena za dopravné je 90 Kč. Cena za doběrečné je 40 Kč. Pokud si tedy vyberete jako způsob platby platební kartou on-line nebo platbu převodem na náš účet , platíte pouze dopravné a k ceně výrobku připočteme 90 Kč. Pokud zvolíte jako způsob platby dobírku, k ceně zboží připočítáme 90 Kč za dopravné a 40 Kč za doběrečné. Výsledná cena stoupne o 130 Kč.

Pokud zakoupíte zboží v hodnotě 2000 Kč a více, máte dopravné zdarma.

V případě, že se rozhodnete zboží vrátit a výsledná částka realizované objednávky bude nižší, než 2.000 Kč , bude Vám dodatečně doúčtována částka 90 Kč a tato bude odečtena od hodnoty vraceného zboží. Platí pouze v případě, že původní hodnota objednávky byla vyšší , než 2.000 Kč a cena za dopravu nebyla účtována.

Osobní odběry

Objednávky s osobním odběrem na naší prodejně ve Vestci prosím uhraďte nebo si vyzvedněte do 5-ti dnů od připravení objednávky. Po uplynutí této doby bude objednávka stornována a zboží bude vráceno zpět na prodejnu.

Možné způsoby úhrady: Platební kartou on-line, bankovním převodem, Hotově na prodejně nebo Platební kartou na prodejně. V případě platby objednávky až na prodejně obsahují potvrzené ceny 2% slevu za platbu v Hotovosti. O připravení jste vždy informováni mailem, který obsahuje kopii objednávky. 

Pokud uplatňujete slevový kupon a výsledná částka k úhradě je 0Kč, zvolte prosím jako způsob úhrady Převodem. Zboží připravíme automaticky, neboť je zaplaceno přes slevový server.

Adresa prodejny ve Vestci: Prodejna, provozovatel a sídlo společnosti.

Způsoby platby

V internetovém obchodě jsou následující volby způsobu platby za výrobky:

  • Při předání zboží - dobírka - platba v hotovosti nebo platební kartou při převzetí výrobku od PPL nebo platba v hotovosti při převzetí výrobku od České pošty.
  • Bankovním převodem - výrobek bude předán PPL nebo České poště po připsání platby na účet Factory Outlet. Číslo účtu u FIO Banky: 2100817762 / 2010. Prosíme o přesné vyplnění příkazu k platbě, především čísla účtu a variabilního symbolu (číslo Vaší objednávky). Platba musí být na náš účet připsána do 5-ti pracovních dní. Pokud neobdržíme platbu v tomto termínu, bude objednávka stornována!

výrobek bude předán PPL nebo České poště ihned po připsání platby na náš účet u FIO Banky: 2100817762 / 2010

Doprava a platby na Slovensko

  • Poštovné na Slovensko činí 180 Kč